Jdi na obsah Jdi na menu
 


deti našej školy v zahraničí

Příspěvky

návšteva

18. 12. 2007

V predvianočnom období sa ľudia tešia z toho, že budú spolu, že sa stretnú rodiny rozídené po celom svete.Vaneska prišla zo zahraničia  navštíviť svojich kamarátov v triede "slniečko".Deti boli zvedavé, ako sa jej darí a otázkam nebolo konca.Vaneska si uz zvykla na cudziu krajinu a skoro po dvoch rokoch pobytu v zahraničí , jej anglický jazyk nerobí žiadne problémy.S radosťou odpovedala po slovensky, aj anglicky a zaspievala deťom aj anglické piesne, ktoré sa naučila v škole.Veľmi sa jej v MŠ páčilo a k babke odchádzala so slzami v očiach.
 

Dianka sa s nami lúči

18. 10. 2007

Dianka sa príšla s deťmi rozlúčiť pred odchodom do Anglicka.Prajeme jej v novom prostredí rýchlu adaptáciu, veľa úspechov a šťastia.  
 

lúčime sa s Ayše

17. 9. 2007

Ďalšia naša kamarátka odchádza s rodičmi do zahraničia .Ayšenke prajeme v novom meste a štáte veľa kamarátov, radosti.....

 

Vaneska nám napísala z Anglicka

13. 6. 2007

V zahraničí žije niekoľko našich detí ,ktoré sa zaujímajú o to, čo sa deje v MŠ a tešia sa na to, že zbadajú na fotkách svojich kamarátov.

Vaneska poslala všetkým deťom list a fotky, aby sme na ňu nezabudli.

K narodeninám jej prajeme pevné zdravie, veľa šťastia, kamarátov a lásky.